Ana sayfa

Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Merhaba, öncelikle firmamızı şu şekilde tanıtalım:

 

Henan Maden Vinç Grubu olarak biz 4.500 çalışan, denizaşırı pazar için deneyimli ve profesyonel bir ekip içerir.1.620.000 metrekarelik bir alanı kaplıyoruz, sermayesini tutuyoruzCNY1.18 Milyar, Sahip olmak 430 şube dünya çapında ve hizmet veren 6.000 Orta-üst düzey müşteriler.

 Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 0

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 1

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 2

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 3

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 4

bizde daha fazlası var 200 orta ve üst düzey mühendis Vinçlerimizin tasarımına ve imalatına odaklanan, size 110'dan fazla tipte her türlü vinç tedarik edebiliriz.Yüksek verimli üretim ile en kaliteli vinci üretmek için çok sayıda yatırım yaptık.yüksek teknik ekipmanlar (500'den fazla robot seti içerir)Frezeleme, kazma, taşlama, çekme, delme, haddeleme, delme, delme, kesme, bükme, kaynaklama, test etme ve ısıl işlem gibi tüm işlemleri bağımsız olarak gerçekleştirebilir.Bu arada, fabrikamız CE, EAC, SGS ve OHSAS & ISO9001:2000, ISO14001:1996 ve ISO9001:2001, mükemmel kalite kontrol sistemine sahiptir.

 

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 5

2020 yılında 1 adet sattık.00.000 set vinç ve vinç, satış cirosu değerli5,675 milyar CNY.gol attık1 numara vinçte satış sürekli 16 yıl için miktar Çin yerel pazarında.Havacılık, otomobil ve nakliye, çelik eritme, petrokimya, elektronik bilgi, elektrik gücü, su koruma, demiryolu ve askeri sanayi gibi 50'den fazla kilit sektörde olağanüstü başarılar elde ettik.Gelişmiş akıllı depolama vinci, hassas konumlandırma vinci, otomatik konteyner portal vinci, nükleer sınıf özel vinç, temiz patlamaya dayanıklı otomatik vinç, çok dayanak esnek vinç, simüle edilmiş deniz kurtarma vinci ve diğer üst düzey ürünler Baosteel, Çin Demiryolu, MCC, CNNC(China National Nuclear Corporation), CASC(China Aerospace Science and Technology Corporation) ve diğer büyük işletmeler;ayrıca Vietnam Yishan Demir ve Çelik Grubu, Pakistan Abass Çelik Grubu, Kenya Demiryolu portal vinç projeleri (Mombasa'dan Nairobi'ye), Pakistan metro inşaatı köprü vinçleri projesi vb. 120'den fazla ülke.

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 6

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 7

Hükümetimiz Grubumuzu organize etti ve düzenledi birçok kez Uluslararası Vinç Fuarı Çin'de yüksek iyi etkimiz nedeniyle, bu arada, yüksek tekniğimiz ve gazetemiz nedeniyle vincimiz uydu fırlatmada kullanıldı, yerel TV, CCTV röportaj yaptı ve bizi rapor etti hem de birçok kez.

 

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 8

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 9

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 10

 

Kalite Markayı Biçimlendirir, Dürüstlük parlak bir geleceği dalgalandırır.Dürüstlük ve yüksek kalite ile dünyayı kazanmaya çalışıyoruz, içtenlikle dünyadaki tüm arkadaşlarla işbirliği yapmayı ve birlikte parlaklık yaratmayı umuyoruz.

 

Şirket Konumu: Şirket, Çin pazarında en yüksek satış hacmi ve pazar payı ile Çin'deki en büyük endüstriyel vinç üreticisidir.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Henan Maden Grubu 2002 yılında kurulmuş, özellikle üretim ve satış yapan "Kuangyuan" marka Elektrikli Vinç / Gezer Vinç / Portal Vinç / Kepçe Kepçe Vinç / Döküm Vinç / Patlamaya dayanıklı Vinç / Avrupa Tipi Vinç ve Elektrikli Vinç / Ray Monte Konteyner Portal Vinç / Pergel Vinç / Elektrikli Vinç ve ilgili yedek parçalar vb. 0,13 milyar RMB toplam varlık, 3100 çalışan ve 0,68 milyon metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

Henan Madeni'nin Kuş Görünümü

                                                           

Ofis binası

Satış Salonu

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Kuangyuan

No. Çalışanları : 4000~5000

Yıllık satış : 870000000-1000000000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. Sertifikalar